Designed by olwebdesign

Szkolenia BHP

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą szkoleń BHP.

Więcej tutaj >>

Instruktor-Wykładowca operatorów Wózków Jezdniowych

Termin szkolenia 18-19.07 2024

 

 

Więcej tutaj >> 

Firmy Szkoleniowe

Opracowywanie i udostępnianie programów szkoleniowych oraz innych pomocy dydaktycznych.

 

Więcej tutaj >>

O Ośrodku Doskonalenia Kadr

 

Czym się zajmujemy?

Misją naszej firmy jest zwiększenie bezpieczeństwa pracowników przez ich regularne i gruntowne szkolenie, oraz dostarczanie nowoczesnych rozwiązań szkoleniowych i najwyższej jakości usług, dopasowanych do potrzeb klientów. Chcemy również współtworzyć sukcesy naszych klientów, zdobywać ich zaufanie i budować długoterminowe relacje. Ośrodek Doskonalenia Kadr to oddany, profesjonalny zespół fachowców, który analizując Państwa potrzeby działa z pełną odpowiedzialnością i zaangażowaniem.

Ośrodek Doskonalenia Kadr jest firmą, która od 2008 roku zajmuje się propagowaniem bezpieczeństwa technicznego poprzez organizowanie szkoleń z zakresu obsługi urządzeń technicznych, szkoleń BHP oraz publikacją pomocy dydaktycznych dla osób i firm zajmujących się szkoleniami. Działalność polega na opracowaniu i udostępnianiu programów szkoleniowych oraz innych pomocy dydaktycznych. Programy opracowane przez zespół ODK posiadają niezbędne uzgodnienia i dopuszczenia, co skutkuje możliwością natychmiastowego ich wykorzystania przez firmy, którym zostały udostępnione. Każdy program zawiera wpis o przyjęciu pełnej odpowiedzialności prawnej za treści w nich zawarte.

Nasi klienci mogą w pełni liczyć na rzetelne przeprowadzenie szkoleń dla swoich pracowników jak również na wsparcie doradcze udzielane przez nasz zespół, w którego skład wchodzą wykładowcy, którzy na co dzień zajmują się tematami związanymi z BHP przy obsłudze maszyn i urządzeń stosowanych w przemyśle. W ofercie naszego ośrodka znajdą Państwo pełen zakres obowiązkowych szkoleń wynikających z Rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 roku (Dz. U. nr 180, poz. 1860) jak również inne kursy i szkolenia branżowe.

Zapraszamy Państwa do współpracy.